Будинок моди Louis Vuitton вмонтував гнучкий дисплей в дамську сумочку

Будинок моди Louis Vuitton вмонтував гнучкий дисплей в дамську сумочку

Французький будинок моди Louis Vuitton, що спеціалізується на виробництві продуктів класу «люкс», продемонстрував дуже незвичайну новинку – дамську сумочку з вбудованим гнучким дисплеєм.

Виріб було показано на заході Cruise 2020 на Нью-Йорку (США). Новинка є демонстрацією того, як сучасні цифрові технології можуть інтегруватися з звичними речами.

Як повідомляється, вшитий в сумку гнучкий екран виконаний за технологією AMOLED – активна матриця на основі органічних світлодіодів. Він має досить високий дозвіл, що становить 1920 × 1440 пікселів.

В ході демонстрації були показані дві версії сумки – з єдиним і двосекційним дисплеєм. На цій панелі можуть відображатися різні фотографії і відеоролики.

На жаль, інші подробиці про виріб не розкриваються. Але очевидно, що в сумку вбудований електронний модуль з мікро контролером і пам’яттю. Харчування забезпечує акумуляторна батарея.

Про те, коли новинка може надійти в продаж, нічого не повідомляється. Якщо сумка і добереться до комерційного ринку, її ціна буде досить високою – ймовірно, кілька тисяч доларів США.

Від |2019-05-13T07:36:15+03:0013 Травня, 2019|Amoled, Усі|

Залишити коментар