Loading...
pflegedienst-apd-wob.de2019-03-28T08:30:22+03:00

Project Description

Сайт під ключ розроблено для сестринської справи в місті Вольфсбург, Німеччина.
Корпоративний сайт має унікальний дизайн та складну структуру, зроблений під ключ.
Адаптивний дизайн надає можливість зручно переглядати сайт як з мобільного телефону, планшету, так і з нетбука та портативного комп’ютера.Адмін панель сайту розроблена з врахуванням потреб клієнта на німецькій мові, має зручне юзабіліті з можливістю додавання записів до блогу, портфоліо послуг.
До сайту підключено та налаштовано Google Analytics, Google Maps, Антивірус, Фаєрвол, захист від DDoS, SEO – оптимізація.
Статистику відвідувань Google Analytics можна переглядати з адмін панелі сайту в режимі реального часу, робити вибірку по днях, місяцях, роках та виконувати імпорт статистики в зручний для перегляду Excel-файл.
Налаштовано власний поштовий сервер, створено професійну пошту для сайту:
info@pflegedienst-apd-wob.de
Виконано тестування та оптимізацію взаємодії сайту з хостингом, сайт швидкий, має найвищу оцінку від PageSpeed Insight.
Під’єднано та налаштовано інтерактивний чат для pflegedienst-apd-wob.de . Чат надає можливість спілкуватися з клієнтами в режимі онлайн як з портативного компютера використовую веб переглядач браузер Opera, Google Chrome тощо, так і з мобільного телефону (смартфону) на ОС Android або iOS використовуючи розроблене програмне забезпечення.
На сайті є внутрішній пошук по всіх сторінка сайту, форми зворотного зв’зку, що надає змогу клієнту відправити своє повідомлення або знайти потрібну інформацію в декілька швидких кроків.

Про Проект

ДАТА

Січень 10го, 2019

ЛОКАЦІЯ

Вольфсбург, Німеччина.

КЛІЄНТ

APD Wolfsburg

ПРОЕКТ

Сайт Корпоративний

ВЕБ АДРЕСА:

pflegedienst-apd-wob.de

РЕДІРЕКТ

apd-wolfsburg.de

ПОШТА

info@pflegedienst-apd-wob.de