Відео: нова покупка Boston Dynamics допоможе роботам бачити в 3D

Відео: нова покупка Boston Dynamics допоможе роботам бачити в 3D

Відео: нова покупка Boston Dynamics допоможе роботам бачити в 3D

Хоча роботи Boston Dynamics виступають головними героями інтригуючих, а часом і страшних відео, вони ще не стали частиною повсякденного життя. Це може змінитися вже скоро. Придбанням Kinema Systems компанія Boston Dynamics зробила великий крок в напрямі перенесення в реальний світ своїх роботів, які переміщують коробки на складах, бігають, стрибають і миють посуд.

Kinema – компанія з Менло-Парку, яка використовує глибинне навчання, щоб дати роботизованою руці тривимірне зір, необхідне для визначення місця розташування і переміщення коробок. Технологія Pick вміє розпізнавати різні продукти і обробляти коробки різних розмірів, навіть якщо вони не відрізняються ідеальними формами.

З цією покупкою у Boston Dynamics тепер є програмне забезпечення, необхідне для того, щоб її роботи були більш практичними за межами ідеальних лабораторних умов. Іншими словами, вони дійсно незабаром можуть з’явитися на підприємствах і складах. Насамперед компанія інтегрує технологію Pick в робота Handle, якого ми бачили раніше в справі автономного переміщення ящиків на одному зі складів.

Інструмент, до слова, є незалежним, так що в майбутньому напевно з’явиться і в інших роботах Boston Dynamic. І поки компанія удосконалює Handle (невідомо, коли компанія збирається приступити до комерційних поставок цього робота), вона почне продавати третім сторонам технологію під маркою Boston Dynamics Pick System:

Від |2019-04-03T18:19:48+02:00Квітень 6th, 2019|Усі|

Залишити коментар

EnglishGermanHindiItalianRussianUkrainian